KONST / Litografier / Färglitografi 13464567
nr 1346 4567
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 72/360, kust. Motivet: 45x54 cm
Kondition: missfärgningar
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 7 september 2020
kl 19:26:21
3/9 22:54:40
150 kr
5/9 09:21:32
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson